Informace o nás

Původně nereálný nápad zrozený v "N Klubu" na Metodějově ulici v Brně na konci mikulášské noci 1998 ve zmožených hlavách čertů a andělů se dočkal uskutečnění na přelomu léta a podzimu v roce 1999, kdy byl založen curlingový tým "Valící se šutráky".

Z původního složení sportovního týmu bohatého na manažery, trenéry, maséry, psychology, lékaře, řidiče a dalšího pomocného personálu se na první zápas dostavili pouze hráčky a jeden manažer. I ten, po pár zápasech, spojených s nočním soutředěním v Praze, odpadl.

Po počátečních neuspěších, kdy jsme se držely na posledních místech tabulky, se ve 4. sezóně (2003) podařilo vydobýt skvělé 5. místo v celkovém pořadí z 10. týmů 1. ligy žen. Hurááááá ....

Postupně sbíráme úspěchy, i když ten největší je, že nás to stále baví a jde nám to rok od roku lépe :-) Taky jedna z Šutraček (Káča Kobosilová) byla v týmu v roce 2008 na Mistrovství Evropy mixech v rakouském Kitzbuhelu, kde se vybojovala stříbrná medaile. Na fotky z mistrovství se můžete podívat v naší Fotogalerii. Členové týmu byli složeni ze tří klubů 1. CK Brno, CC Savona a Valící se šutráky.

Zleva nahoře: Sune Frederiksen (hrající kouč), Hanka Synáčková (viceskip), Jirka Snítil (skip), Katka Kobosilová (náhradní lead), Martin Snítil (second) a Karolína Pilařová (lead)

Další zástupkyni (Makča Přibylová) jsme měly na bedně (3. místo) na mezinárodním turnaji v Coritně. Nejčerstvější trofej přivezla Janička Vybíralová z Bratislavy, kde v týmu 1. CK Brno získali výtězství ve finále nad Maďary!

Jak se nám daří dále můžete sledovat v sekci Výsledky

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.